O nás

Vážení návštěvníci,

Jsem ráda, že vás uvítám na mé webové stránce. Jmenuji se Petra a moje agentura Prague-Secret představuje stylové a nádherné dámy z Prahy. Cílem je splnit požadavky a vysoké standardy našich klientů. Prezentuji pouze dámy, které splňují tato kritéria. Velmi pečlivě se snažím poznat všechny své dámy osobně, abych vám mohla pomoci při výběru a také odpovědět na otázky, které byste mohli mít o dámách.

Dámy považují tuto eskortní práci za malé dobrodružství spíše než za povolání. Pracují pravidelně nebo jsou studenti; A s jejich nadstandardní prací by chtěli splnit sen, o který toužili, a sice uniknout s vámi: sofistikovaný pán z jejich monotónního života a ponořit se do fantasy světa. Dámy se těší na doprovod vás na výlety, chodí s vámi do divadla nebo opery, večeří s vámi v exkluzivní restauraci nebo jen vás zvednou na romantickou eskapádu. Cestují za účelem rozšíření svého obzoru. Jejich výjimečná a vzrušující práce jako doprovod dává mladým dámám jistou radost, kterou nenajdou ve svém každodenním životě.

Při výběru dámy pro klienta se velice dlouho snažím najít správnou kombinaci pro každý vkus. Chuť se liší, stejně tak dámy, které zastupujeme. Najdete zde velmi mladé dámy, ale i ty starší a zkušené, pozoruhodně sexy vypadající, stejně jako elegantní a sportovní typy nebo jen přirozené mladé dámy. Jedna věc však mají naše dámy společné. Život si užívají, chtějí jít ven a hledají dobrodružství a určitě se s námi budou snažit podělit se o nezapomenutelné chvíle.

Doufám, že se vám líbí moje webové stránky a já bych byl ráda, kdybyste je pravidelně navštěvovali, neboť výběr mých dám se různí čas od času a vždycky se snažím najít pro svou klientelu nové a okouzlující dámy.
A pokuď jsi s chutí a vzrušení poznat, tak čekám na tel! 🙂
Nyní se můžete porozhlédnout v galerii.

Tvoje
Petra.

Copyright © 2021 Prague-Secret
top